Våra medarbetare

Adde_8176

Adde Andersson, Teknisk förvaltare

Tel +46 60 777 03 15
adde@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Friluftslivet i den norrländska naturen.

Andreas_8465

Andreas Nelvig, VD

Tel +46 70 31 31 798
andreas@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

En laxmacka på Huberget i Stöde.

Anette_8160

Anette Wallner, Redovisningsekonom

Tel +46 60 777 03 11
anette@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

När sjön i stugan norr om Härnösand är spegelblank en sommarkväll.

Anna_8131

Anna Wirtén, Koncernredovisningsansvarig

Tel +46 60 777 03 14
anna@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Att vandra på Rotsidans klippor i Höga Kusten.

Annelie_8625-2

Annelie Connysson, Förvaltningsekonom

Tel +46 90 695 34 77
annelie@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

En båttur längs Umeälven.

Calle_8330

Carl Linton, Chef Investor Relations

Tel +46 60 777 03 13
carl@np3fastigheter.se

Mina höjdare i norra Sverige:

Jag tycker om palt, Max hamburgare, fjällmaraton och såklart NP3!

Cecilia_8147

Cecilia Engman, Affärsansvarig Gällivare

Tel +46 970 800 858
cecilia@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Åka ut med familjen på skotrarna en solig vårdag för att grilla och pimpla.

Daniel_8588-2

Daniel Lundberg, Teknisk förvaltare

Tel +46 90 12 79 44
daniel@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

En löptur runt Nydalasjön med solglitter och snöknarr.

David_8378

David Nises, Transaktion & koncerngemensamt

Tel +46 60 777 03 12
david@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Med fiskespö vid Laisälven utanför Sorsele.

Inger_8141

Inger Niva, Affärsansvarig Luleå

Tel +46 920 450 777
inger@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

En fin höstdag på Kebnekaise.

Jens_8548

Jens Lennefeldt, Affärsansvarig Gävle

Tel +46 70 723 72 22
jens.lennefeldt@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

En solig vårvinterdag i nedfarterna på Åreskutans kalfjäll.

Johan_8583

Johan Eklund, Affärsansvarig Dalarna

Tel +46 60 777 03 16
johan@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Solnedgången en varm sommardag i Laknäs vid Siljans strand eller en kopp varm choklad uppe på hemfjället i Transtrand/Sälen en tidig vårdag.

Josef_8459

Josef Andersson, Projekt- och förvaltningsansvarig

Tel +46 60 777 03 03
josef@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Kvällsskidåkning i Södra bergets slalombacke i Sundsvall, backen mitt i stan.

Kenth_8275

Kenth Sundberg, Teknisk förvaltare

Tel +46 911 184 93
kenth@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

En båttur i Luleås eller Piteås fina skärgård med strandhugg på någon av de otaliga öarna.

Kristina_8244

Kristina Jonasson, Förvaltningsekonom

Tel +46 620 519 60
kristina@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Landskapet med berg, dalar och älven mitt i stan.

LEL_8112

Lars-Erik Larsson Frengen, Finansansvarig

Tel +46 60 777 03 02
lars-erik@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Stjärnklar januarikväll med norrsken och vintergata på Sångbäckens Fjällby i Klövsjö.

Leif_8652-2

Leif Svensson, Affärsansvarig Sollefteå

Tel +46 620 519 04
leif@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Min favoritmånad i Norrland är mars och då tillbringar jag gärna en solig dag på Hallstabergets fantastiska skidanläggning.

Linda_8419

Linda Ekman, Ekonomichef

Tel +46 60 777 03 10
linda@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Mina föräldrars sommarställe utanför Järvsö i Hälsingland.

Marcus_8306

Marcus Carlsson, Affärsansvarig

Tel +46 60 777 03 17
marcus.carlsson@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Att vara i skidbacken i Åre en solig vårdag!

Maria H_8115

Maria Högback, Administratör

Tel +46 60 777 03 06
maria@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige

Sundsvalls Stenstad med all fantastisk arkitektur.

Maria P_8224

Maria Paringer, Affärsansvarig Umeå

Tel +46 90 695 34 75
maria.paringer@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Är en solig vårvinterdag i fjällpärlan Kittelfjäll! Vare sig det är i slalombacken eller pimplandes med kaffekopp i handen på en sjö.

Mats_8405

Mats Andersson, Affärsansvarig Sundsvall

Tel +46 60 777 03 09
mats@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Frukost i båt på havet utanför Juniskär i Sundsvall en sommarmorgon med nära och kära.

Niclas_8184

Niclas Wikman, Affärsansvarig Piteå

Tel +46 911 184 94
niclas@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Besöka en gammaldags gårdsauktion i eller omkring sommarstaden Piteå.

Peter P_8269

Peter Pettersson, Affärsansvarig Östersund

Tel +46 63 12 77 77
peter@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Att spela golf i midnattssolens sken på Sandnäset Golf.

Thomas_färg_350x236px

Thomas Rapp, Teknisk förvaltare

Tel +46 243 130 77
thomas.rapp@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

En sommarkväll vid stugan utanför Falun.

Tove_8347

Tove Wahlén, Affärsansvarig Gävle

Tel +46 60 777 03 05
tove@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Andas fjälluft och dricka bäckvatten uppe på Flatruet.

Ulf Larsson_färg_350x236px

Ulf Larsson, Teknisk förvaltare

Tel +46 920-107 39
ulf.larsson@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

En rask promenad runt Världsarvet Gammelstads Kyrkstad med Norrlands största medeltidskyrka från 1400-talet och dom drygt 400 kyrkstugorna och sen gå tillbaka hem nere vid Luleälven och göra upp eld i vedbastun.

Ulf N_8519

Ulf Nordlander, Teknisk förvaltare

Tel +46 620-519 14
ulf@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Att få stå på min mark utanför Sollefteå en klar och kall septembermorgon och lyssna till klangen av ett Jämthundskall.

Örjan_färg_web

Örjan Willemark, Affärsansvarig Dalarna

Tel +46 70 622 36 74
orjan@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

En solig skiddag i Årebackarna.