Våra medarbetare

Adam Jönsson, Affärsansvarig Mellansverige

Tel +46 54 84 40 40
adam.jonsson@np3fastigheter.se

Adde Andersson, Teknisk förvaltare Sundsvall

Tel +46 60 777 03 15
adde@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Friluftslivet i den norrländska naturen.

Andreas Wahlén, VD

Tel +46 70 31 31 798
andreas@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

En laxmacka på Huberget i Stöde.

Anette Hellstrand, Redovisningsekonom

Tel +46 60 777 03 21
anette.hellstrand@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Att sitta vid elden en sommarkväll på Högön utanför Juniskär i och äta en nyrökt sik med havet åt alla håll.

Anette Wallner, Redovisningsekonom

Tel +46 60 777 03 11
anette@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

När sjön i stugan norr om Härnösand är spegelblank en sommarkväll.

Anna Mårshans, Förvaltningsadministratör

Tel +46 243 130 79
anna.marshans@np3fastigheter.se

Anna Wirtén, Redovisningschef

Tel +46 60 777 03 14
anna@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Att vandra på Rotsidans klippor i Höga Kusten.

Annelie Connysson, Förvaltningsadministratör

Tel +46 90 695 34 77
annelie@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

En båttur längs Umeälven.

Anton Johansson, Junior affärsansvarig Gävle

Tel +46 26 10 70 24
anton.johansson@np3fastigheter.se

Daniel Lundberg, Teknisk förvaltare, Umeå

Tel +46 90 12 79 44
daniel@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

En löptur runt Nydalasjön i Umeå med solglitter och snöknarr.

David Nises, Affärsutveckling

Tel +46 60 777 03 12
david@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Med fiskespö vid Laisälven utanför Sorsele.

Elisabeth Ytterström, Assistent finans och transaktion

Tel +46 60 777 03 27
elisabeth.ytterstrom@np3fastigheter.se

Ella Bromée, Förvaltningsadministratör (Tjänstledig)

Tel
ella.bromee@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Stå på klipporna vid Norra Nyhamn utanför Sundsvall och kolla ut över havet när det blåser storm!

Emma Nyman, Redovisningsekonom

Tel +46 60 777 03 19
emma.nyman@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Vårvintern i Gräftåvallens skidspår med bra valla och härligt sällskap.

Henrik Forsberg, Affärsansvarig Luleå

Tel +46 920 450 777
henrik.forsberg@np3fastigheter.se

Henrik Jonsson, Redovisningsekonom

Tel +46 60 777 03 20
henrik.jonsson@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Håkan Andersson, Affärsansvarig Sundsvall

Tel +46 60 777 03 04
hakan.andersson@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Håkan Wallin, CFO

Tel +46 60 777 03 07
hakan.wallin@np3fastigheter.se

Isabelle Nilsson, Redovisningsekonom

Tel +46 60 777 03 73
isabelle.nilsson@np3fastigheter.se

Jens Lennefeldt, Affärschef Syd

Tel +46 26 10 70 22
jens.lennefeldt@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

En solig vårvinterdag i nedfarterna på Åreskutans kalfjäll.

Johan Eklund, Affärsansvarig Dalarna

Tel +46 243 130 78
johan.eklund@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Solnedgången en varm sommardag i Laknäs vid Siljans strand eller en kopp varm choklad uppe på hemfjället i Transtrand/Sälen en tidig vårdag.

Johan Wik, Teknisk förvaltare Gävle

Tel +46 26 10 70 23
johan.wik@np3fastigheter.se

John Fransson, Transaktionsanalytiker

Tel +46 60 777 03 02
john.fransson@np3fastigheter.se

Josef Andersson, Projektansvarig

Tel +46 60 777 03 03
josef@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Kvällsskidåkning i Södra bergets slalombacke i Sundsvall, backen mitt i stan.

Julia Casén Nylander, Redovisningsekonom

Tel +46 60 777 03 26
julia@np3fastigheter.se

Lars-Göran Nilsson, Affärsansvarig Örnsköldsvik

Tel +46 660 519 60
lars-goran.nilsson@np3fastigheter.se

Leif Byström, Teknisk förvaltare Östersund

Tel +46 63 14 14 83
leif.bystrom@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Leif Svensson, Affärsansvarig Sollefteå

Tel +46 620 519 04
leif@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Min favoritmånad i Norrland är mars och då tillbringar jag gärna en solig dag på Hallstabergets fantastiska skidanläggning.

Magnus Lundberg, Teknisk förvaltare Örnsköldsvik

Tel +46 660 519 61
magnus.lundberg@np3fastigheter.se

Marcus Carlsson, Affärsansvarig Östersund och Gällivare

Tel +46 63 12 77 77
marcus.carlsson@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Att vara i skidbacken i Åre en solig vårdag!

Maria Högback, Administratör

Tel +46 60 777 03 06
maria@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige

Sundsvalls Stenstad med all fantastisk arkitektur.

Maria Paringer, Affärschef Norr

Tel +46 90 14 00 91
maria.paringer@np3fastigheter.se

Marie Karlstedt, Förvaltningsadministratör

Tel +46 63 14 14 85
marie.karlstedt@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Att tillbringa vårvinterns helger vid mina föräldrars egna ö ute på sjön Näkten.

Marie Selin, COO

Tel +46 60 777 03 18
marie.selin@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Att sitta vid elden och titta ut över havet vid mitt fritidshus i Bergafjärden.

Markus Häggberg, Ekonomichef

Tel +46 60 777 03 10
markus.haggberg@np3fastigheter.se

Matilda Rydstedt, Junior affärsansvarig Sundsvall

Tel +46 60 777 03 16
matilda.rydstedt@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Mats Andersson, Affärsansvarig Sundsvall

Tel +46 60 777 03 09
mats@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Frukost i båt på havet utanför Juniskär i Sundsvall en sommarmorgon med nära och kära.

Mattias Lyxell, Förvaltningschef

Tel +46 60 777 03 17
mattias.lyxell@np3fastigheter.se

Mikael Lindberg, Controller

Tel +46 60 777 03 55
mikael.lindberg@np3fastigheter.se

Niclas Wikman, Affärsansvarig Piteå och Skellefteå

Tel +46 911 184 94
niclas@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Besöka en gammaldags gårdsauktion i eller omkring sommarstaden Piteå.

Niklas Brander, Affärsansvarig Umeå

Tel +46 90 695 34 75
niklas.brander@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Hemavan och den fantastiska natur som Hemavan bjuder på såväl sommar som vinter.

Ralph Hedlund, Teknisk förvaltare Skellefteå

Tel +46 910 531 88
ralph.hedlund@np3fastigheter.se

Thomas Rapp, Teknisk förvaltare Dalarna

Tel +46 243 130 77
thomas.rapp@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

En sommarkväll vid stugan utanför Falun.

Tobias Eriksson, Förvaltningsadministratör

Tel +46 60 777 03 08
tobias.eriksson@np3fastigheter.se

Tove Wahlén, Verksamhetsutvecklare (Tjänstledig)

Tel +46 60 777 03 05
tove@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Andas fjälluft och dricka bäckvatten uppe på Flatruet.

Ulf Larsson, Teknisk förvaltare Luleå

Tel +46 920-107 39
ulf.larsson@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

En rask promenad runt Världsarvet Gammelstads Kyrkstad med Norrlands största medeltidskyrka från 1400-talet och dom drygt 400 kyrkstugorna och sen gå tillbaka hem nere vid Luleälven och göra upp eld i vedbastun.

Ulf Nordlander, Teknisk förvaltare Sollefteå

Tel +46 620-519 14
ulf@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

Att få stå på min mark utanför Sollefteå en klar och kall septembermorgon och lyssna till klangen av ett Jämthundskall.

Ulf Smahl, Redovisningsekonom

Tel +46 60 777 03 42
ulf.smahl@np3fastigheter.se

Örjan Willemark, Affärsansvarig Dalarna

Tel +46 70 622 36 74
orjan@np3fastigheter.se

Min höjdare i norra Sverige:

En solig skiddag i Årebackarna.