0200-751 000

Uthyrning 08:00–17:00

020-10 33 33

Felanmälan 07:00–16:00

060-777 03 00

Kundtjänst 08:00–17:00

NP3 Fastigheter AB (publ)
Org.nr: 556749-1963
info@np3fastigheter.se

Fakturor:
Efter 1 juni 2016 tar vi inte emot pappersfakturor.
Maila fakturor som PDF till; faktura@np3fastigheter.se

Huvudkontor Sundsvall
Esplanaden 16
852 32 Sundsvall

Postadress:
Box 12
851 02 Sundsvall

Kontor Gävle
Kanalvägen 3
803 09 Gävle

Kontor Stockholm
Adolf Fredriks Kyrkogata 13
111 37 Stockholm

Kontor Östersund
Chaufförvägen 33
831 48 Östersund

Kontor Umeå
Björnvägen 15 E
906 40 Umeå

Kontor Gällivare
Vuoskojärvivägen 13
982 38 Gällivare

Kontor Luleå
Spantgatan 2
973 46 Luleå

Kontor Piteå
Västra Kajvägen 4
941 38 Piteå

Kontor Dalarna
Brunnsgatan 38
781 28 Borlänge

Kontor Sollefteå
Hågesta 221
881 41 Sollefteå


Adde_8176

Adde Andersson, Teknisk förvaltare

Tel +46 60 777 03 15
adde@np3fastigheter.se

Andreas H_8720

Andreas Hansen, Fastighetstekniker

Tel +46 63 14 14 86
andreas.hansen@np3fastigheter.se

Andreas_8465

Andreas Nelvig, VD

Tel +46 70 31 31 798
andreas@np3fastigheter.se

Anette_8160

Anette Wallner, Redovisningsekonom

Tel +46 60 777 03 11
anette@np3fastigheter.se

Anna_8131

Anna Wirtén, Koncernredovisningsansvarig

Tel +46 60 777 03 14
anna@np3fastigheter.se

Annelie_8625-2

Annelie Connysson, Förvaltningsekonom

Tel +46 90 695 34 77
annelie@np3fastigheter.se

Calle_8330

Carl Linton, Chef Investor Relations

Tel +46 60 777 03 13
carl@np3fastigheter.se

Cecilia_8147

Cecilia Engman, Affärsansvarig Gällivare

Tel +46 970 800 858
cecilia@np3fastigheter.se

Daniel_8588-2

Daniel Lundberg, Teknisk förvaltare

Tel +46 90 12 79 44
daniel@np3fastigheter.se

David_8378

David Nises, Transaktion & koncerngemensamt

Tel +46 60 777 03 12
david@np3fastigheter.se

Inger_8141

Inger Niva, Affärsansvarig Luleå

Tel +46 920 450 777
inger@np3fastigheter.se

Jens_8548

Jens Lennefeldt, Affärsansvarig Gävle

Tel +46 70 723 72 22
jens.lennefeldt@np3fastigheter.se

Johan_8583

Johan Eklund, Affärsansvarig Dalarna

Tel +46 60 777 03 16
johan@np3fastigheter.se

Josef_8459

Josef Andersson, Projekt- och förvaltningsansvarig

Tel +46 60 777 03 03
josef@np3fastigheter.se

Kenth_8275

Kenth Sundberg, Teknisk förvaltare

Tel +46 911 184 93
kenth@np3fastigheter.se

Kristina_8244

Kristina Jonasson, Förvaltningsekonom

Tel +46 620 519 60
kristina@np3fastigheter.se

LEL_8112

Lars-Erik Larsson Frengen, Finansansvarig

Tel +46 60 777 03 02
lars-erik@np3fastigheter.se

Leif_8808

Leif Byström, Teknisk förvaltare

Tel +46 63 14 14 83
leif.bystrom@np3fastigheter.se

Leif_8652-2

Leif Svensson, Affärsansvarig Sollefteå

Tel +46 620 519 04
leif@np3fastigheter.se

Linda_8419

Linda Ekman, Ekonomichef

Tel +46 60 777 03 10
linda@np3fastigheter.se

Marcus_8306

Marcus Carlsson, Affärsansvarig

Tel +46 60 777 03 17
marcus.carlsson@np3fastigheter.se

Maria H_8115

Maria Högback, Administratör

Tel +46 60 777 03 06
maria@np3fastigheter.se

Maria P_8224

Maria Paringer, Affärsansvarig Umeå

Tel +46 90 695 34 75
maria.paringer@np3fastigheter.se

Marie K_8754

Marie Karlstedt, Förvaltningsekonom

Tel +46 63 14 14 85
marie.karlstedt@np3fastigheter.se

Mats_8405

Mats Andersson, Affärsansvarig Sundsvall

Tel +46 60 777 03 09
mats@np3fastigheter.se

Niclas_8184

Niclas Wikman, Affärsansvarig Piteå

Tel +46 911 184 94
niclas@np3fastigheter.se

Peter H_8691

Peter Hogeland, Fastighetstekniker

Tel +46 63 14 14 84
peter.hogeland@np3fastigheter.se

Peter P_8269

Peter Pettersson, Affärsansvarig Östersund

Tel +46 63 12 77 77
peter@np3fastigheter.se

Sofie_8787

Sofie Blom Bergström, Affärsansvarig Östersund

Tel +46 63 14 14 82
sofie@np3fastigheter.se

Thomas_färg_350x236px

Thomas Rapp, Teknisk förvaltare

Tel +46 243 130 77
thomas.rapp@np3fastigheter.se

Tove_8347

Tove Wahlén, Affärsansvarig Gävle

Tel +46 60 777 03 05
tove@np3fastigheter.se

Ulf Larsson_färg_350x236px

Ulf Larsson, Teknisk förvaltare

Tel +46 920-107 39
ulf.larsson@np3fastigheter.se

Ulf N_8519

Ulf Nordlander, Teknisk förvaltare

Tel +46 620-519 14
ulf@np3fastigheter.se

Örjan_färg_web

Örjan Willemark, Affärsansvarig Dalarna

Tel +46 70 622 36 74
orjan@np3fastigheter.se