Kontakt

För allmänna förfrågningar var vänlig skicka mail till info@np3fastigheter.se eller ring vår växel på 060-777 03 00.
Vill du hyra lokal ring 0200-751 000 eller kontakta någon av våra affärsansvariga på respektive område.
För service- och felanmälan, klicka här eller ring 020-10 33 33.

 

Alla medarbetare

Borlänge
Brunnsgatan 38
781 28 Borlänge
Ekonomi

Gällivare
Vuoskojärvivägen 13
982 38 Gällivare
Gävle
Utmarksvägen 3
802 91 Gävle
Luleå
Spantgatan 2C
973 46 Luleå
Östersund
Armégränd 4
831 32 Östersund
Piteå
Västra Kajvägen 4
941 38 Piteå
Sollefteå
Hågesta 221
881 41 Sollefteå
Stockholm
Adolf Fredriks kyrkogata 13
111 37 Stockholm
Sundsvall (HK)
Gärdevägen 5A
856 50 Sundsvall
Umeå
Björnvägen 15E
906 40 Umeå

Adde Andersson, Teknisk förvaltare

Tel +46 60 777 03 15
adde@np3fastigheter.se

Andreas Nelvig, VD

Tel +46 70 31 31 798
andreas@np3fastigheter.se

Anette Hellstrand, Redovisningsekonom

Tel +46 60 777 03 21
anette.hellstrand@np3fastigheter.se

Anette Wallner, Redovisningsekonom

Tel +46 60 777 03 11
anette@np3fastigheter.se

Anna Wirtén, Redovisningschef

Tel +46 60 777 03 14
anna@np3fastigheter.se

Annelie Connysson, Förvaltningsassistent

Tel +46 90 695 34 77
annelie@np3fastigheter.se

Carl Linton, Chef Investor Relations

Tel +46 60 777 03 13
carl@np3fastigheter.se

Cecilia Engman, Affärsansvarig Gällivare

Tel +46 970 800 858
cecilia@np3fastigheter.se

Daniel Lundberg, Teknisk förvaltare

Tel +46 90 12 79 44
daniel@np3fastigheter.se

David Nises, Transaktion & koncerngemensamt

Tel +46 60 777 03 12
david@np3fastigheter.se

Elisabeth Ytterström, Assistent

Tel +46 60 777 03 27
elisabeth.ytterstrom@np3fastigheter.se

Ella Bromée, Förvaltningsassistent

Tel +46 60 777 03 22
ella.bromee@np3fastigheter.se

Emma Nyman, Redovisningsekonom

Tel +46 60 777 03 19
emma.nyman@np3fastigheter.se

Håkan Andersson, Affärsansvarig Sundsvall

Tel +46 60 777 03 04
hakan.andersson@np3fastigheter.se

Håkan Wallin, CFO

Tel +46 60 777 03 07
hakan.wallin@np3fastigheter.se

Henrik Jonsson, Redovisningsekonom

Tel +46 60 777 03 20
henrik.jonsson@np3fastigheter.se

Inger Niva, Affärsansvarig Luleå

Tel +46 920 450 777
inger@np3fastigheter.se

Jens Lennefeldt, Affärsansvarig Gävle

Tel +46 26 10 70 22
jens.lennefeldt@np3fastigheter.se

Johan Andersson, Teknisk förvaltare

Tel +46 26 10 70 23
johan.andersson@np3fastigheter.se

Johan Eklund, Affärsansvarig Dalarna

Tel +46 243 130 78
johan@np3fastigheter.se

Josef Andersson, Projektansvarig

Tel +46 60 777 03 03
josef@np3fastigheter.se

Julia Casén Nylander, Redovisningsekonom

Tel +46 60 777 03 26
julia@np3fastigheter.se

Kenth Sundberg, Teknisk förvaltare

Tel +46 911 184 93
kenth@np3fastigheter.se

Leif Byström, Teknisk förvaltare

Tel +46 63 14 14 83
leif.bystrom@np3fastigheter.se

Leif Svensson, Affärsansvarig Sollefteå

Tel +46 620 519 04
leif@np3fastigheter.se

Marcus Carlsson, Affärsansvarig Östersund

Tel +46 63 12 77 77
marcus.carlsson@np3fastigheter.se

Maria Högback, Administratör

Tel +46 60 777 03 06
maria@np3fastigheter.se

Maria Paringer, Affärschef Norr

Tel +46 73 376 60 00
maria.paringer@np3fastigheter.se

Marie Karlstedt, Förvaltningsassistent

Tel +46 63 14 14 85
marie.karlstedt@np3fastigheter.se

Marie Selin, Operativ chef

Tel +46 60 777 03 18
marie.selin@np3fastigheter.se

Matilda Rydstedt, Junior affärsansvarig Sundsvall

Tel +46 60 777 03 16
matilda.rydstedt@np3fastigheter.se

Mats Andersson, Affärsansvarig Sundsvall

Tel +46 60 777 03 09
mats@np3fastigheter.se

Mattias Lyxell, Förvaltningschef

Tel +46 60 777 03 17
mattias.lyxell@np3fastigheter.se

Mikael Lindberg, Controller

Tel +46 60 777 03 55
mikael.lindberg@np3fastigheter.se

Niclas Wikman, Affärsansvarig Piteå

Tel +46 911 184 94
niclas@np3fastigheter.se

Niklas Brander, Affärsansvarig Umeå

Tel +46 90 695 34 75
niklas.brander@np3fastigheter.se

Thomas Rapp, Teknisk förvaltare

Tel +46 243 130 77
thomas.rapp@np3fastigheter.se

Tove Wahlén, Verksamhetsutvecklare (Tjänstledig)

Tel +46 60 777 03 05
tove@np3fastigheter.se

Ulf Larsson, Teknisk förvaltare

Tel +46 920-107 39
ulf.larsson@np3fastigheter.se

Ulf Nordlander, Teknisk förvaltare

Tel +46 620-519 14
ulf@np3fastigheter.se

Örjan Willemark, Affärsansvarig Dalarna

Tel +46 70 622 36 74
orjan@np3fastigheter.se