Kontakt

För allmänna förfrågningar var vänlig skicka mail till info@np3fastigheter.se eller ring vår växel på 060-777 03 00.
Vill du hyra lokal ring 0200-751 000 eller kontakta någon av våra affärsansvariga på respektive område.
För service- och felanmälan, klicka här eller ring 020-10 33 33.

 

Alla medarbetare

Borlänge
Sveagatan 1
784 33 Borlänge
Ekonomi
Hyresfakturor
Mail: hyra@np3fastigheter.se
Gävle
Strömsbrovägen 18
803 09 Gävle
Karlstad
Tullhusgatan 1B
652 26 Karlstad
Luleå
Ödlegatan 1B
973 34 Luleå
Piteå
Kunskapsallén 14
941 63 Piteå
Skellefteå
Norrbölegatan 66
931 37 Skellefteå
Sollefteå
Hågesta 7
881 41 Sollefteå
Stockholm
Drottninggatan 65
111 36 Stockholm
Sundsvall (HK)
Gärdevägen 5A
856 50 Sundsvall
Umeå
Björnvägen 15E
906 40 Umeå
Örnsköldsvik
Björnavägen 41A
891 41 Örnsköldsvik
Östersund
Armégränd 4
831 32 Östersund

Adam Jönsson, Affärsansvarig Mellansverige

Tel +46 54 84 40 40
adam.jonsson@np3fastigheter.se

Adde Andersson, Teknisk förvaltare Sundsvall

Tel +46 60 777 03 15
adde@np3fastigheter.se

Andreas Wahlén, VD

Tel +46 70 31 31 798
andreas@np3fastigheter.se

Anette Hellstrand, Redovisningsekonom

Tel +46 60 777 03 21
anette.hellstrand@np3fastigheter.se

Anette Wallner, Redovisningsekonom

Tel +46 60 777 03 11
anette@np3fastigheter.se

Anna Mårshans, Förvaltningsadministratör

Tel +46 243 130 79
anna.marshans@np3fastigheter.se

Anna Wirtén, Redovisningschef

Tel +46 60 777 03 14
anna@np3fastigheter.se

Annelie Connysson, Förvaltningsadministratör

Tel +46 90 695 34 77
annelie@np3fastigheter.se

Anton Johansson, Junior affärsansvarig Gävle

Tel +46 26 10 70 24
anton.johansson@np3fastigheter.se

Daniel Lundberg, Teknisk förvaltare, Umeå

Tel +46 90 12 79 44
daniel@np3fastigheter.se

David Nises, Affärsutveckling

Tel +46 60 777 03 12
david@np3fastigheter.se

Elisabeth Ytterström, Assistent finans och transaktion

Tel +46 60 777 03 27
elisabeth.ytterstrom@np3fastigheter.se

Ella Bromée, Förvaltningsadministratör (Tjänstledig)

Tel +46 73 084 89 86
ella.bromee@np3fastigheter.se

Emma Nyman, Redovisningsekonom (Föräldraledig)

Tel +46 60 777 03 19
emma.nyman@np3fastigheter.se

Henrik Forsberg, Affärsansvarig Luleå

Tel +46 920 450 777
henrik.forsberg@np3fastigheter.se

Henrik Jonsson, Redovisningsekonom

Tel +46 60 777 03 20
henrik.jonsson@np3fastigheter.se

Håkan Andersson, Affärsansvarig Sundsvall

Tel +46 60 777 03 04
hakan.andersson@np3fastigheter.se

Håkan Wallin, CFO

Tel +46 60 777 03 07
hakan.wallin@np3fastigheter.se

Isabelle Nilsson, Redovisningsekonom

Tel +46 60 777 03 73
isabelle.nilsson@np3fastigheter.se

Jens Lennefeldt, Affärschef Syd

Tel +46 26 10 70 22
jens.lennefeldt@np3fastigheter.se

Johan Eklund, Affärsansvarig Dalarna

Tel +46 243 130 78
johan.eklund@np3fastigheter.se

Johan Wik, Teknisk förvaltare Gävle

Tel +46 26 10 70 23
johan.wik@np3fastigheter.se

John Fransson, Transaktionsanalytiker

Tel +46 60 777 03 02
john.fransson@np3fastigheter.se

Josef Andersson, Projektansvarig

Tel +46 60 777 03 03
josef@np3fastigheter.se

Julia Casén Nylander, Redovisningsekonom

Tel +46 60 777 03 26
julia@np3fastigheter.se

Lars-Göran Nilsson, Affärsansvarig Örnsköldsvik

Tel +46 660 519 60
lars-goran.nilsson@np3fastigheter.se

Leif Byström, Teknisk förvaltare Östersund

Tel +46 63 14 14 83
leif.bystrom@np3fastigheter.se

Leif Svensson, Affärsansvarig Sollefteå

Tel +46 620 519 04
leif@np3fastigheter.se

Magnus Lundberg, Teknisk förvaltare Örnsköldsvik

Tel +46 660 519 61
magnus.lundberg@np3fastigheter.se

Marcus Carlsson, Affärsansvarig Östersund och Gällivare

Tel +46 63 12 77 77
marcus.carlsson@np3fastigheter.se

Maria Högback, Administratör

Tel +46 60 777 03 06
maria@np3fastigheter.se

Maria Paringer, Affärschef Norr

Tel +46 90 14 00 91
maria.paringer@np3fastigheter.se

Marie Karlstedt, Förvaltningsadministratör

Tel +46 63 14 14 85
marie.karlstedt@np3fastigheter.se

Marie Selin, COO

Tel +46 60 777 03 18
marie.selin@np3fastigheter.se

Markus Häggberg, Ekonomichef

Tel +46 60 777 03 10
markus.haggberg@np3fastigheter.se

Matilda Rydstedt, Junior affärsansvarig Sundsvall

Tel +46 60 777 03 16
matilda.rydstedt@np3fastigheter.se

Mats Andersson, Affärsansvarig Sundsvall

Tel +46 60 777 03 09
mats@np3fastigheter.se

Mattias Lyxell, Förvaltningschef

Tel +46 60 777 03 17
mattias.lyxell@np3fastigheter.se

Mikael Lindberg, Controller

Tel +46 60 777 03 55
mikael.lindberg@np3fastigheter.se

Niclas Wikman, Affärsansvarig Piteå och Skellefteå

Tel +46 911 184 94
niclas@np3fastigheter.se

Niklas Brander, Affärsansvarig Umeå

Tel +46 90 695 34 75
niklas.brander@np3fastigheter.se

Ralph Hedlund, Teknisk förvaltare Skellefteå

Tel +46 910 531 88
ralph.hedlund@np3fastigheter.se

Thomas Rapp, Teknisk förvaltare Dalarna

Tel +46 243 130 77
thomas.rapp@np3fastigheter.se

Tobias Eriksson, Förvaltningsadministratör

Tel +46 60 777 03 08
tobias.eriksson@np3fastigheter.se

Tove Wahlén, Verksamhetsutvecklare (Tjänstledig)

Tel +46 60 777 03 05
tove@np3fastigheter.se

Ulf Larsson, Teknisk förvaltare Luleå

Tel +46 920-107 39
ulf.larsson@np3fastigheter.se

Ulf Nordlander, Teknisk förvaltare Sollefteå

Tel +46 620-519 14
ulf@np3fastigheter.se

Ulf Smahl, Redovisningsekonom

Tel +46 60 777 03 42
ulf.smahl@np3fastigheter.se

Örjan Willemark, Affärsansvarig Dalarna

Tel +46 70 622 36 74
orjan@np3fastigheter.se